Життя вимагає від нас щоденної праці. Але інколи просто необхідно дозволити собі відпочинок. І цей відпочинок повинен бути дійсно хорошим, покращувати самопочуття, додавати фізичних і душевних сил, дарувати натхнення до життя.

СЛАВСЬКЄ, УКРАЇНА

[yandex]

Відпочинок у Славську — це якраз те, що треба. Він подарує гарні враження і чудові спогади. Це містечко прекрасне і влітку, і взимку. Розташоване в Карпатах, взимку воно стає центром активного гірськолижного відпочинку. Лижні траси різного рівня складності дадуть змогу кожному вибрати для себе найкращі активні розваги. Чудові краєвиди наповнять душу замилуванням та спокоєм.

Славськє, Україна

Славськє, Україна

Літом Ви зможете відпочити біля річки, позбирати у лісі гриби та ягоди.

Всі, хто захоче приїхати, зможе знайти, де зупинитися. Можливо, комусь більше до душі готелі, а хтось обере для себе приватний сектор, де можна відчути певну самостійність та незалежність.

Славськє, Україна

Славськє, Україна

Самою відомою вершиною є — Тростян. Лижники знайдуть на Тростяні: багато трас, крісельний та бугельний підйомники, а також: пропозиції випити гарячого вина та з’їсти шашлик.

Круті та пологі схили, незрівнянна краса природи, хороша інфраструктура — тут є все, про що тільки можна мріяти, обираючи місце для хорошого відпочинку. Дні, проведені тут, будуть згадуватися з величезною насолодою, адже кращого відпочинку неможливо навіть придумати.

Славськє, Україна

Славськє, Україна

Читайте «Хороший отдыХ», удачи!

[adsense]